Modern Cadılar İçin En İyi Büyücülük Kitapları
Modern Cadılar İçin En İyi Büyücülük Kitapları

Modern Cadılar İçin En İyi Büyücülük Kitapları

Her gün şifa iksir yapmak için, ya da Ayın enerjileri koşum arzularını elde etmek için bitki ve otlar kullanmak ister misin? Arin Murphy-Hiscock, Scott Cunningham ve Lisa Chamberlain gibi büyücülük ve Wicca uzmanlarından, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli cadılar için mükemmel 10 büyücülük kitabı.

10 Temel Büyücülük Kitabı

The Green Witch “Yeşil Cadı”: Bitkilerin, Çiçeklerin, Uçucu Yağların ve Daha Fazlasının Doğal Büyüsüne Dair Eksiksiz Rehberiniz
Yazar: Arin Murphy-Hiscock
Bu kılavuzda, yeşil cadı’nın yolunu, otları, bitkileri ve çiçekleri günlük şifa için iksirler ve yağlar yapmak için nasıl kullanacağınızı ve kristallerin, mücevherlerin, taşların ve hatta dalların dengeyi bulmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğreneceksiniz.

Wıcca: Yalnız Uygulayıcı için bir Rehber
Yazar: Scott Cunningham
Cunningham’ın Wicca’ya klasik tanıtımı, hayatı sihirli, ruhsal ve tamamen doğa ile uyumlu bir şekilde nasıl yaşayacağıyla ilgilidir. Sadece büyü hakkında değil, din hakkında ve günümüzün en kritik konularından biri olan dünyamızla çok ihtiyaç duyulan ve sağlıklı ilişkinin nasıl sağlanacağı hakkında bir duyu ve sağduyu kitabıdır.

A Modern Guide to Witchcraft “Büyücülük için Modern Bir Rehber”: Cadılar, Kovenler ve Büyüler için Eksiksiz Rehberiniz
Yazar: Skye Alexander
Büyü uzmanı Skye Alexander’ın yardımıyla kendi sihrinize dokunacak ve büyüler, iksirler ve takılar yaratacaksınız. Bu büyücülük uygulamalarının her adımında size dikkatli bir şekilde rehberlik ederken ve bunları özel durumunuza göre kişiselleştirmenin yollarını ayrıntılarıyla anlatırken, kendi bilginize ve içsel gücünüze güven kazanacaksınız.

Witchery “Cadılık”: İçindeki Cadıyı Kucakla
Yazar: Julieta Diaz
Bu kitapta, üçüncü nesil Cadı Juliet Diaz, içinizdeki büyüyle bağlantı kurma yolculuğunda size rehberlik ediyor. Ayrıca kendi Sihirli zanaatınızı oluşturmak için ihtiyacınız olan beceri ve teknikleri öğreneceksiniz.

Buckland’s Complete Book of Witchcraft “Buckland’ın Büyücülük Kitabı”
Yazar: Raymond Buckland
Modern Wicca’nın en çok tavsiye edilen kitaplarından biri olan bu kapsamlı metin, fotoğraf ve illüstrasyonlar, ritüeller, inançların yanı sıra yazım, kehanet, herbalizm, şifa, rüya çalışmaları, sabbats, esbats, covens ve yalnız uygulama içeriyor.

Wicca Book of Spells “Wicca Büyü Kitabı”: Büyücüler, Cadılar ve Diğer Sihir Uygulayıcıları için Gölgeler Kitabı
Yazar: Lisa Chamberlain
En çok satan yazar Lisa Chamberlain’in bu kitabında, odaklanmış niyetle uygulandığında hayatınıza olumlu deneyimler getirebilecek büyüler ve diğer büyülü çalışmaları bulacaksınız. Dört genel kategoriye ayrılmış, abartılı veya bulunması zor malzemeler gerektirmeden, tüm deneyim seviyelerindeki Cadılar için uygundur. Her büyü açık talimatlar içerir, ancak kendi sezginizi ve tarzınızı kullanarak işi uygun gördüğünüz şekilde kişiselleştirme fırsatları da vardır.

The Witch’s Book of Self-Care “Cadı’nın Öz Bakım Kitabı”: Bedeninizi ve Ruhunuzu Şımartmanın, Yatıştırmanın ve Bakım Yapmanın Büyülü Yolları
Yazar: Arin Murphy-Hiscock
Cadı’nın Öz Bakım Kitabı, vücudunuzu, zihninizi ve ruhunuzu, sağlıklı kalmanıza, stresi azaltmanıza, üzüntüden vazgeçmenize, neşeyi kanalize etmenize ve gücünüzü kucaklamanıza yardımcı olacak büyüler, meditasyonlar, mantralar ve güçlü aktivitelerle şımartmak için tavsiyelerde bulunur.

Drawing Down the Moon “Ay’ı Aşağı Çekmek”: Amerika’daki Cadılar, Druidler, Tanrıçalara Tapanlar ve Diğer Putperestler
Yazar: Margot Adler
Ay’ı Aşağı Çekmek, filizlenen ancak hala yaygın olarak yanlış anlaşılan Neo-Pagan alt kültürünün tek ayrıntılı tarihi olmaya devam ediyor. Margot Adler ritüel toplantılarına katıldı ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki farklı, renkli bir insan galerisiyle, eski tanrılardan, doğadan, efsaneden, hatta bilim kurgudan ilham alan insanlarla röportaj yaptı.

A Witches Bible “Bir Cadılar İncili”: Komple Cadılar El Kitabı
Yazar: Stewart Farrar
Bu koleksiyon, Cadılar için sekiz Şabat ve Cadıların Yolu adlı iki kitabı içerir ve modern büyücülüğün ilkeleri, ritüelleri ve inançları hakkında en kapsamlı ve açıklayıcı çalışmadır.

Moon Spells “Ay Büyüleri”: İstediğinizi Elde etmek için Ayın Evreleri Nasıl Kullanılır
Yazar: Diane Ahlquist
Herhangi bir anda, ay dünyanın yarısında parlıyor. Şimdi, Ay Büyülerinin büyüsü sayesinde, enerjilerini arzunuza ulaşmak için nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz.

About admin

Check Also

Grimm Kardeşler, Jacob ve Wilhelm Grimm

Grimm Masalları

Grimm Kardeşler, halk masalları toplamakla tanınan Alman dilbilim profesörleri Jacob ve Wilhelm Grimm’di. Bir analiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.