Karikatür Kitapları
Karikatür Kitapları

Karikatür Kitapları

Eğer karikatürlerin sadece çocuklar için olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Onlar bizi güldürmekten asla vazgeçmeyen bir sanat formu. Klasik versiyonlar ve çizgi romanlar çocuklar için eğlencelidir ve çocuk olarak kalanlar için daha da eğlencelidir. Kitap satıcılarından hayal edebileceğiniz her tür ve tarzda karikatür kitabı satın alabilirsiniz.

Bu illüstrasyonların zanaatı, 1700’lerin başında karikatürler çizen Leonardo Da Vinci gibi ünlü italyan sanatçılarla başladı. Altın Çağ’da, birçok insan onları politik hicivde yoğun bir şekilde kullandı. 1800’lerin başında resimli dergiler popülerlik kazandı. Vanity Fair gibi moda dergilerinde politik karikatürlere ve hatta ünlülerin ve profesyonellerin illüstrasyonlarına yer verdiler. Çizgi film şeritlerine gelince, W.K. Haselden onları gazetelerde popülerleştiren İngiliz’di. Çalışmaları çocuk çizgi romanlarına ve yetişkinlere yönelik çok daha fazlasına yol açtı. 1900’lerin ortalarından sonlarına doğru çizgi film ve çizgi roman sanatçıları günümüz koleksiyonlarına yol açan karmaşık anlatılar yarattılar.

Çizgi film ve çizgi roman alanı, hem çocuklar hem de yetişkinler için başlıklar ile geniştir. Asteriks çizgi roman dünyasını veya klasik Disney orijinal çizgi filmlerini keşfedin. Dr. Seuss’la birlikte Who’ların tuhaf dünyasını ziyaret edin ya da Shel Silverstein’ın illüstrasyonlarıyla birlikte şiir okuyun. Michael Fry’la çitin üzerinden geç ve tüylü arkadaşlar bul. Her ikisi de kahkahalara neden olacağınızdan emin olan vintage Sivilcelerin veya modern Simpsonların tadını çıkarın. Çocukluğunuzu tekrar yaşayın veya hayran kalacağınız yeni orijinal çizgi filmler bulun.

İster eski karikatür kitapları ister modern çizgi romanlar arıyor olun, sahaflarda genç ve yaşlı herkes için bir şeyler var. İyi bir karikatür sizi her koşulda güldürebilir.

About admin

Check Also

Sporcu Kartları

Sporcu Kartları

Bugün insanlar, sevdikleri sporlar, futbol ve basketbol takımları, futbol ve basketbol oyuncuları ve diğer spor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.